Књижевно вече са Вањом Булић

1 априла, 2021 @ 5:00 pm - 8:00 pm
Loading Догађаји
  • Овај догађај је прошао.

У четвртак 01.04.2021. године у 17 часова Јавна библиотека вас позива на књижевно вече на коме ће  познати књижевник, новинар и водитељ Вања Булић промовисати свој најновији роман. Иначе Вања је рођен 1947. године у Куманову и написао је преко 15 романа од којих су најпознатији:

Како сам гајио близанце
Тунел – лепа села лепо горе
Ратна срећа
Задах белог

Одмах након клњижевне вечери, тачније у 18 часова одржаће се позоришна представа, урнебесна комедија Вање Булића, „Јаче смо од судбине“ у режији Алека Родића, а у звођењу глумаца ТЕАТАР КОМЕДИЈА БЕОГРАД: Алек Родић, Сања Пешић и Саша Пантић.

Улазнице су бесплатне и можете их до четвртка преузети у Јавној библиотеци Дољевац. Број гледалаца је ограничен.

Због епидидемиолошких мера кризног штаба, као и препорука министарства културе молимо вас да нас посетите уз поштовање истих.

Детаљи

Датум: