Јавна библиотека Дољевац организовала креативну радионицу за децу вртића „ЛАНЕ“
Поводом Светског дана књиге, 23.04.2021.године, Јавна библиотека Дољевац организује промоцију најновијег романа „Зидање амбиса“ нашег познатог и признатог писца Бранислава Јанковића.
      Ускоро ћемо завршити адаптацију дечјег одељења, са већим пропстором за рад, са одговарајућим и прилагођеним простором за најмлађе читаоце. Наш је циљ да се деца осећају пријатно у једној топлој и занимљивој атмосфери како би пожелела да поново дођу, а да опет желе да што дуже остану у друштву књига. Адаптацију дечјег одељења Јавне библиотеке Дољевац вршимо уз помоћ наше локалне самоуправе и Министарства културе и информисања.
Јавна  библиотека Дољевац је опремљена новим полицама за књиге.