Вести

Ускоро ћемо завршити адаптацију дечјег одељења, са већим пропстором за рад, са одговарајућим и прилагођеним простором за најмлађе читаоце. Наш је циљ да се деца осећају пријатно у једној топлој и занимљивој атмосфери како би пожелела да поново дођу, а да опет желе да што дуже остану у друштву књига. Адаптацију дечјег одељења Јавне библиотеке Дољевац вршимо уз помоћ наше локалне самоуправе и Министарства културе и информисања.
Јавна  библиотека Дољевац је опремљена новим полицама за књиге.
Кренули радови на уређењу платоа испред библиотеке.
Телевизија „HAPPY“ је, уз помоћ Јавне библиотеке Дољевац, представила општину Дољевац у својој, већ култној емисији, „Прело у нашем сокаку“. Целокупан запис ове емисије можете погледати на YouTube ако кликнете на „ОВАЈ ЛИНК“  Неке од занимљивих момената, ухваћених Објективом фотоапарата можете погледати на страницу „ГАЛЕРИЈА“ „ГАЛЕРИЈА“

Најновије Вести

Ново дечје одељење Дољевачке библиотеке
14 априла, 2021By
У КОРАК СА ВРЕМЕНОМ
11 јануара, 2021By
Уређење платоа испред библиотеке
6 новембра, 2020By

Најновија Дешавања

There're no item that match your search criteria. Please try again with different keywords.