Укратко о активностима у наредном периоду

23 септембра, 2020 @ 8:00 am - 5:00 pm
Loading Догађаји
  • Овај догађај је прошао.
   У наредним данима Јавна библиотека за своје грађане припрема почетак нових манифестација.
   Ускоро испред библиотеке бурек од два метра, уз прикладан програм поделићемо бурек присутнима.
   Данас је одржан састанак са директорком Музичке школе из Ниша и договорено је отварање истуреног одељења Музичке школе у просторијама библиотеке, а ових дана почиње анкета за заинтересовану децу.
   Ускоро почиње Дечија недеља. Посетићемо све школе у свим местима наше општине са познатим песницима и забављачима за децу. Том приликом вршићемо бесплатан упис у библиотеку за ђаке прваке. Као и сваке године библиотека је припремила поклон књигу за ђаке прваке „Словарица школарица“.
   Уприоду од 12.10. па до 17.10.2020.године, одржаће се Дечја књижевна колонија. Колонија окупља петнаесторо деце из целе Србије.
   Ових дана уређујемо прилаз у библиотеку бехатон плочама, а од 14.10.2020.године почињемо са радовима на адаптацији Велике сале. Изабран је извођач радова а ових дана ћемо потписати уговор о извођењу радова.
   Радимо на свим пољима, подижемо културни живот свих грађана уз неговање културе која је битна у сваком сегменту, па тако и културе друштевног живота који је веома значајан, како за децу, тако за омладину и старије грађане. Уносимо новине и обогаћујемо друштвени живот у корак са савременим начином живота.
   Биће још лепих дешавања о којима ћемо Вас правовремено обавештавати.

Детаљи

Датум: