Промоциј романа „Зидање амбиса“ – Бранислав Јанковић

Поводом Светског дана књиге, 23.04.2021.године, Јавна библиотека Дољевац организује промоцију најновијег романа „Зидање амбиса“ нашег познатог и признатог писца Бранислава Јанковића.

Бранислав Јанковић
Задовољство нам је да вас позовемо да присуствујете промоцији књиге где ћете имати прилику да уживате и уживо разговарате са писцем.
Бранислав Јанковић је Нишки писац, који иза себе има богати књижевни опус. Аутор је романа: О вуковима и сенкама, Сузе Светог Николе, Ветрови зла, Пета жица, Последњи циркус на свету, Гвоздени облаци и Маска у коферу.
Роман Сузе Светог Николе се обрађује у изборној лектири у многим средњим школама у Србији.
Уз обавезно ношење маске и примењивању мера Кризног штаба и препорука Министарства културе и информисања, очекујемо вас у Новом одељењу Јавне библиотеке 23.04.2021.године са почетком од 18:00.часова.