Прослава обележавања 100 година постојања „Борбе“

На прослави јубилеја 100 година постојања листа „Борба“ Јавна библиотека Дољевац је добила прзнање за допринос промоцији културе и образовање младих.

19.фебруар 2022.

Јавна библиотека Дољевац добитник је признања листа „Борба“ за допринос промоцији културе и образовања младих.

Лист „Борба“ је прославила и обележила значајан јубилеј – један век свог постојања. Велика част је била примити једно такво значајно признање од таквог именакоје је обележило читав један век рада и постојања. Захваљујемо се потпредседници Владе Републике Србије и министарки културе и информисања, госпођи Маји Гојковић која је препознала наш допринос развоју културних делатности, наш предан и стваралачки допринос у ширењу културе и предложила за овако високо признање.

Захваљујемо се директору Андрији Јоргићу на одличној организацији, дочеку, пажњи и признању које су доделили Јавној библиотеци у Дољевцу.