Традиционални новогодишњи концерт ученика ниже Музичке школе из Ниша

У великој сали Јавне библиотеке у Дољевцу, дана 27.12.2023. године од 17 часова, одржаће се редован новогодишњи концерт ученика ниже Музичке школе из Ниша, одељења у Дољевцу. У програму ће наступити ученици свих одсека а представиће се познатим музичким делима домаћих и страних композитора. Концерт је редован а деца ће соло свирати на клавиру, виолини, гитари, хармоници а биће и групног певања. За само две године рада школе у Дољевцу, ученици су забележили изузетне резултате на такмичењима свих нивоа, зато Вас позивамо да дођете и да им дате подршку у даљем њиховом раду. У овом програму учествује и фолклорна секција „Опанчићи“ са једном нумером.