Грађани општине Дољевац дочекали православну Нову годину уз Петра Митића и раскошан ватромет

И ове године јавна библиотека је организовала дочек српске Нове године у Пуковцу. Дочек је био на отвореном простору, испред дома културе. Без обзира на временске прилике дочеку нове године је присуствовало више од 1000 људи.

Јавна библиотека је у духу традиције и обичаја српског народа за све посетиоце обезбедила новогодишња послужења, роштиљ, грејану ракију и чај.Обезбеђено је и 500 пакетића које је малишанима поделио Деда Мраз.

Грађане је забављао фолк певач Петар Митић, звезда Гранда, а тачно у поноћ Нову 2019. годину по јулијанском календару, грађани су дочекали уз веома раскошан ватромет.

Надамо се да су грађани задовољни програмом и да су имали добар провод и леп дочек без обзира на хладно време.