Књижевно вече са Данијелом Јованчић

21 септембра, 2021 @ 5:00 pm - 6:00 pm
Loading Догађаји
  • Овај догађај је прошао.

Јавна библиотека Дољевац ће са Удружењем оболелих од церебралне парализе у уторак, 21.09.2021. са почетком у 17 часова организовати књижевно вече на коме ће Данијела Јованчић, аутор романа и члан удружења, лично представити своје две књиге:  „Куда идеш свете“ и „Петопарци“.

Данијела Јованчић је рођена 1977 године у селу Чапљинац, општина Дољевац. Писањем се почела бавити још у основној школи. Најпре је писала песме, затим кратке приче, да би напослетку кренула са романима. Иза себе сада има више зборника са кратким причама и песмама, више признања и похвала као и романе „Куда идеш свете“ и „Петопарци“.

Природа болести од које обољева са својих осетљивих 19 година је нагони да се у својим причама и романима претежно бави темом односа међу људима, различитостима, дискриминацијом.

Детаљи

Датум:
21 септембра, 2021
Време:
5:00 pm - 6:00 pm

Организатори

Јавна библиотека Дољевац
Удружење болесних од церебралне парализе

Јавна библиотека Дољевац
Николе Тесле,28