Ускоро најсавременија биоскопска опрема у библиотеци

Јавна библиотека данас је на конкурсу Градови у фокусу, на којем је конкурисала наша општина, од стране Министарства културе и информисања добила 8.500.000,00. Опредељеним средствима библиотека ће набавити најсавременију опрему-пројектор за приказивање филмова.И ове године Министарство културе и информисања препознало је рад и циљеве библиотеке, препознало потребу грађана општине Дољевац и због тога помаже јер пројекат има висок степен утицаја на квалитет културног живота грађана наше општине.
   Министарство културе и информисања сматра да ће подршком овим пројектом значајно допринети, између осталог развоју публике и децентрализацији културе стварајући услове за јачање капацитета општини Дољевац.
   Јавна библиотека се и овога пута најискреније захваљује на разумевању министарки културе и информисања Маји Гојковић, комисији и свима који су учествовали у доношењу овакве одлуке.